تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (۱۲۵)

بازیگران و ستاره های ایرانی برای طرفداران خود عکس هایی به اشتراک گذاشته اند که گلچین آن ها را می توانید در مجموعه زیر مشاهده کنید و شما هم از آخرین اخبار آن ها آگاه شوید. 

 

هم بازی دیروز، رفیق و همدردِ امروز. بهترین تعبیری که میتوان برای رابطه کم نظیر لیلا حاتمی و لیلی رشیدی بکار برد. لیلا در روزهای سخت اخیر که لیلی در غم نبود پدر میسوخت، او را تنها نگذاشت و در مراسم یادبود دیروز هم در کنار دوستش بود.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)خنده های زورکی، سلفیِ یواشکی/ شب و روزی بی هدف، واسه لایکِ الکی.

 

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)

اجسام از آنچه که در آینه آرایش میبینید، معمولی تر و بی روح ترند!  آرایش مخصوص عروسی، تولد، پاتختی و اخیراً عزاداری دیده بودیم، امروز هم با آرایش مخصوص دانشگاه آشنا میشویم!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)

خاطره بازی پیام صالحی از روزهای عالی گروه آریان، زمانی که تک ستاره موسیقی پاپ ایران بودند و کسی جرأت ورود به عرصه رقابت با این گروه را نداشت. در کنار رضا گلزار و علی پهلوان.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)عکسی عالی مربوط به نمایی از فیلم سینمایی “نهنگ عنبر ۲” که به گفته رضا عطاران در مراحل پایانی ساخت است و دارد برای اکران آماده میشود.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)علیرضا جان کمی شعرت را تصحیح میکنم: خوشحال و شاد و خندانم، قدر عموی بازیگرم را میدانم!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)باران کوثری و حامد بهداد در پشت صحنه فیلم «هفت ماهگی» که گویا پس از کلی قیچی خوردن بالاخره قرار است اکران شود.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)سیدعلی صالحی، بانو شیرین یزدان بخش و حسین خان پاکدل در پشت صحنه کار جدید عزیزان که جزئیاتی از آن منتشر نشده است.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)شهرام جان خوب لاغر کرده بودی ولی گویا چند وقتی است که وِلَش کرده ای! آن همه زحمت حیف است، مراقب هیکلت باش.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)نگران حال و روز مهرداد نصرتی هستیم! حالش از شکست عشقی گذشته و در مرحله پودر شدنِ عشقی است! در این شب ها مهرداد را هم فراموش نکنید!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)سلفی پر از افتخار امید حاجی در کنار یک فروشگاه فرش ایرانی در قلب لندن. بله امید جان، پرچم فرش ایرانی در همه جا بالاست. 

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125) اگر چای بیش از حد غلیظ نباشد و موجبات عمل سنگین تری نگردد، فی النفسه اشکالی ندارد. نوش جانت!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)عکس زیبای برزو ارجمند و جانیاز کوچولو. برزو از شدت آرامش منتقل شده به او در این صحنه، شات داون شده است.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)مریم معصومی در آغوش بانو پوری بنایی، از آن دسته عکس هایی که برای پر کردن صفحه انتخاب شده اند!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)آناهیتا همتی با این عکس جالب از کودکی هایش به کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” پیوست! عکاس این عکس چقدر هنرمندانه چرخ های کمکی دوچرخه را پشت گلدان مخفی کرده تا توانایی های آناهیتای کوچک زیر سوال نرود.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)داداشیا در راه هیئت.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)عکس یادگاری مهران رنجبر در کنار استاد بهزاد فراهانی و امیر غفارمنش در یک موسسه هنری. مهران جان با اجازه ات واژه “یادگارین” را به ورژن جدید لغت نامه دهخدا اضافه کردیم. 

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)ژانر این دختر خانم هایی که هنوز به سن مجاز عمل بینی نرسیده اند و در عکس های خود به هر نحوی که شده (کادر بندیِ محدود، پناه به اشیاء خارجی و گرفتن با دست!) جلوی بینی را میگیرند. ولی قطعا سام نوری چنین هدفی نداشته و اتفاقی اینگونه شده است!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)روح الله حجازی و یونس غزالی در اکران اولین فیلمِ هر دو عزیز پس از سال ها. فیلم “در میان ابر ها” که آنموقع کلی جایزه خارجی بُرد.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)عیادت رئیس فدراسیون فوتبال و نواچِه* ار منصور خان پورحیدری که خدا را شکر روز گذشته از بیمارستان مرخص شدند. *نواچه جمع مکسر نوچه است!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125) سمیرا خانم، افقِ دریا آن طرف است، اشتباه داری محو میشی آبجی!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)یکی دیگر از آن عکس هایی که در بالا گفتیم! شهین تسلیمی و غزل کرمعلی که با توجه به این کپشن منتظر ظهور اخباری با تیتر “بازیگر قدیمی تلویزیون در کنار دخترش +عکس” هستیم.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)سلفی بدون شرح صمد نیکخواه بهرامی که این روز ها در کوالالامپور ِ مالزی است. سلفی توسط خودش گرفته شده است و فرض اینکه عزیز دیگری از پایین پله ها این عکس را گرفته باطل است!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)ممنون از آرمین عزیز که با حضور در این کافه و گرفتن این عکس، سرانه مطالعه در کشور را به تنهایی چند درصد بالا برد!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)مهرداد صدیقیان در اکران عمومی “اروند”. کلاهِ چارلی چاپلین، بخشی از فُکُل سوفیا لورن در دهه ۷۰ میلادی، پیراهن دیوید کاپرفیلد و شنلِ هری پاتر، تمامی میراثی مهرداد از سینما و هنر به چنگ آورده است!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)سلفی این عزیزِ “گنده اندام” در کنار سیروس خان گرجستانی با گریم کارِ سریال همسایه ها.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)علی انصاریان و مهتاب کرامتی در کنار نیما طباطبایی کارگردان فیلم “من ناصر حجازی هستم” و جایزه ای که از یک مراسم گرفته است.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)

احمد اسماعیل پور یکی از ستارگان تیم ملی افتخار آفرین فوتسالمان همراه با جایزه ویژه تیم سوم مسابقات. اسماعیل پور در بازی مقابل روسیه گلی زد که به احتمال زیاد بهترین گل مسابقات خواهد شد. یعنی اگر تور دروازه جلوی توپ را نمیگرفت، توپ از خودِ کلمبیا تا میدان ونک بدون هیچ افتِ سرعتی می آمد. 

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)

– چجوری ژست بگیرم؟ 

+ شاکی طور. 

– چقدر شاکی؟ 

+ فرض کنین پس از دو ساعت صف وایستادن درست تو نوبت شما، نون تموم شه. 

– سعیمو میکنم.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)علی شادمان، یکی دیگر از گل پسر های سینما در اکران عمومی اروند.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)خواهران داغدار اسکندری در مراسم یادبود پدر عزیزشان. آرزوی صبر داریم برای ستاره، سارا و لاله اسکندری عزیز.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)محسن فروزان و همسر جان در کنار دسته گل های چندصد هزار تومانی. اینکه محسن همسرش را “ملکه” خطاب کرده است، احیاناً منظورش این نبوده که خودش “پادشاه” است؟!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)این هم از بهاره رهنمای امروز! سلفی استوریِ سپند امیرسلیمانی و بهاره خانم در پشت صحنه نمایش جدیدشان. چرا در محرم و صفر اینگونه تئاتر ها را مثل کنسرت ها تعطیل نمیکنند؟ چرا کارکنان تالار وحدت و تئاتر شهر نباید چندروزی آسایش داشته باشند؟!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)سلفی الناز حبیبی و یک فسقلیِ تازه وارد به این دنیا. قدمش مبارک.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)بابک کریمی این عکس را گذاشته و از فالوئر ها خواسته که حدس بزنند این چه چیزی است. در این مواقع هر کس بسته به شرایط و موقعیتی که در آن است، ذهنش به سمت و سوی متفاوتی میرود. مثلا من که دیشب از شب تا صبح سیرابیِ گوسفند تمیز کرده ام، این عکس را به چیزی جز سیرابی نمیتوانم تشبیه کنم!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)احسان حدادی و پای مصدومش در کنار دوستان. احسان این عکس را دیشب گذاشته که شب سوم ماه محرم بود، پس از ایشان تقاضا داریم یک روز خودش را جلو بکشد. 

آرزوی سلامتی داریم برای احسان دوست داشتنی.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)باز هم استاد کریمی و جمله ای سنگین و تکان دهنده که با هر بار آپلودِ این جمله ها، باعث خوابیدن و ترکیدن تمام سرور های اینستاگرام تا چند دقیقه میشود. علی جان به فالوئر ها رحم نمیکنی، به این اپلیکیشن رحم کن، نانِ نیمی از مردم جامعه ی امروز از اینستاگرام تامین میشود!

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)ممنون از سیروان خسروی عزیز که همیشه به دغدغه های مردم و هوادارانش اهمیت میدهد. مثل همین عکس که یکی از دغدغه های اصلی هوادارانش را حل کرده است! 

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)با این عکسِ بانو شیوا خنیاگر، سازمان ملل نام “شال” را در لیست سلاح های “کشتار فردی” ثبت کرد و نسبت به افزایش این سلاح در جوامع و ملل مختلف ابراز نگرانی کرد. مطلب امروز با همه کم و کاستی اش به پایان رسید.

تصویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (125)

 

برترین ها . امیررضا شاهین نیا

 

 

گرد آوری : ناز میهن

کلیدواژه ها :