بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر

بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر 

ساقی زینتی را اکثر در فیلم هایی دیده ایم که در شمال کشور فیلمبرداری شده اند مثل پس از باران، وی اهل شهر رشت هست. ساقی زینتی متولد ۱۳۴۹ در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور هست. ساقی زینتی متاهل و دارای یک فرزند دختر ۱۴ ساله بنامه سارینا صابری هست که او هم مثل مادر راه بازیگری را پیش گرفته و در چند تله فیلم نیز ایفای نقش کرده هست.

 

ساقی زینتی چگونه بازیگر شد؟
ساقی زینتی بازیگری را خیلی دوست داشت اما پدرش سرسخت بود و به شدت مخالف. بعد از این که در سال ۱۳۷۰ دیپلم اش را گرفت قرار بود فیلم مخمصصه در رشت ساخته شود که از طریق آگهی متوجه جذب نیرو در رشته بازیگری، خیاطی و منشی صحنه میشود او به نیت خیاطی میرود اما کارگردان از او می خواهد تست بازیگری بدهد او قبول میشود و پایش به عرصه بازیگر باز میشود.

 

تحصیلات ساقی زینتی
به خواست پدرش تا مقطع ارشد درسش رو ادامه داده و فوق لیسانس ریاضی داردواو خودش را مشاور تخصصی herbal tea نیز معرفی می‌کند.

 

ازدواج ساقی زینتی
ساقی زینتی متاهل و دارای یک فرزند دختر ۱۴ ساله بنامه سارینا صابری هست که او هم مثل مادر راه بازیگری را پیش گرفته و در چند تله فیلم نیز ایفای نقش کرده هست.

 

ساقی زینتی حضور فعالی در سینما و تلویزیون دارد این بازیگر با آلبوم دنیای شیرین در میان مردم شناخت شد و سپس در سریال پس از باران توانست جایگاه خود به عنوان بازیگر را اثبات نگه دارد.
بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر

ساقی زینتی حضور فعالی در سینما و تلویزیون دارد

 

معیار ساقی زینتی برای بازیگری
به نظر من برای بازیگر نوع نقشش نباید مهم باشد بلکه با کارگردانی که کار می‌کنی مهم هست که چقدر محدودت نکند و اجازه بازی داشته باشی از طرفی متأسفانه در شغل ماه امنیت شغلی وجود ندارد و گاه برای بازیگر امکان پذیرفتن آن چه که خواسته خودش هست خیلی میسر نمی باشد.

 

من از طریق تجربه بازیگری را آموختم و همه ی وقت سعی کردم که مدام تحقیق و مطالعه کنم و زمانی که نقشش به من واگذار می‌شود بی تفاوت از کنار اجرای آن نگذرم.

تصویر های ساقی زینتی
بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگرتصویر های ساقی زینتی

بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر

بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر

بیوگرافی و عکس های ساقی زینتی بازیگر

ساقی زینتی و همسرش،ساقی زینتی و دخترش،تصویر های ساقی زینتی،بیوگرافی کامل ساقی زینتی،ساقی زینتی بازیگر ایرانی

 

 

گرد آوری : ناز میهن

کلیدواژه ها :