اعلام آرای کمیته انضباطی/فوتبالی ها نقره داغ شدندبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ آرای صادرشده مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور به شرح زیر است:
دیدار دو تیم شاهین ماهشهر و شاهین شهرداری بوشهر روز ۹ آبان ۹۵ در ورزشگاه شهدای ماهشهر برگزار شد و سید امین حجازی بازیکن تیم شاهین ماهشهر به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراج وی شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
دیدار تیم های شهر باران و نفت و گاز گچساران نیز روز ۸ آبان ۹۵ در ورزشگاه تهران برگزار شد که هوشنگ چراغی مربی تیم نفت و گاز گچساران به دلیل اهانت به بازیکن حریف که منجر به اخراج وی شده بود به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و همچنین پرداخت مبلغ سه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.همچنین یداله صادقی – مربی تیم کاروان اروند خرمشهر در جریان دیدار دو تیم قشقایی شیراز و اروند خرمشهر که ۵ آبان ۹۵ برگزار شده بود، علی رغم محرومیت از حضور در این مسابقه و اطلاع وی و مسئولین باشگاه در نیمکت تیم مستقر و حتی به داور فحاشی کرده که از سوی داور اخراج می شود و براساس رأی کمیته انضباطی وی به محرومیت دو جلسه و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی از بابت تخلف نخست و دو جلسه محرومیت از بابت اهانت و استفاده از الفاظ زننده به داور و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.
دیدار دو تیم استقلال آبی تهران و شهرداری اردبیل روز ۱۰ آبان ۹۵ در ورزشگاه تهران برگزار شده بود که جباری – مدیرعامل تیم استقلال آبی تهران به دلیل اهانت و فحاشی به داوران و سایر مسئولین کمیته داوران پس از اتمام مسابقه به سه جلسه محرومیت از حضور در استادیوم محل برگزاری مسابقات تیم استقلال آبی تهران و پرداخت جریمه نقدی ۴۰ میلیون ریال محکوم شده است. همچنین قدیمی – سرپرست تیم استقلال آبی تهران نیز به دلیل اعتراض به تصمیم داور که منجر به اخراج وی شده بود، مورد تذکر کتبی کمیته انضباطی قرار گرفته است.
دیدار تیم های شهرداری تبریز و سردار بوکان نیز روز ۱۰ آبان ۹۵ در ورزشگاه شهرداری تبریز برگزار شده بود و در جریان این دیدار اسماعیل ماوت مربی تیم سردار بوکان به دلیل اعتراضات مکرر و پرخاشگری نسبت به کادر فنی تیم مقابل که منجر به اخراج وی شد، مورد تذکر کتبی کمیته انضباطی قرار گرفته و همچنین به پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.
در جریان دیدار تیم های نیروی زمینی و کارا شیراز که ۹ آبان ۹۵ برگزار شده بود، تیم نیروی زمینی به دلیل فحاشی تماشاگرانش نسبت به داور مسابقه به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. همچنین این تیم به دلیل پرتاب اشیاء مختلف از سوی تماشاگرانش به زمین مسابقه که یکی از این اشیاء به کمک داور دوم برخورد و سبب وقفه دو دقیقه ای در برگزاری مسابقه شده بود، به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شده است.
دیدار تیم های سردار بوکان و بانی گستر کیش روز ۱ آبان ۹۵ در ورزشگاه بوکان برگزار شد و حمیدرضا غنی زاده – مربی تیم سردار بوکان به دلیل اعتراضات مکرر به داوری که منجر به اخراج وی شدو همچنین خودداری از اجرای دستور داور و اهانت پس از اخراج به داور به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. در این دیدار کامران قرنی – مربی تیم سردار بوکان اعتراضات مکرری به داوری داشته که منجر به اخراج وی شده و وی در ادامه نیز داور را پس از اخراج تهدید کرده بود، بر این اساس کمیته انضباطی ایشان را به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکومی کرده است. همچنین تیم سردار بوکان به دلیل پرتاب بطری و اشیاء مختلف از سوی هوادارانش به طرف زمین به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.تیم های شهر باران و زاگرس یاسوج روز ۳ آبان ۹۵ در ورزشگاه تهران به مصاف یکدیگر رفتند و بهروز علی پور – پزشک تیم زاگرس یاسوج به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراج وی شده بود به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. همچنین مهدی صالحی – سرپرست تیم شهر باران به دلیل اعتراض به داور که منجر به اخراج وی شده بود، مورد تذکر کتبی کمیته انضباطی قرار گرفته است. 
در جریان دیدار نفت امیدیه و بعثت کرمانشاه که ۵ آبان ۹۵ در ورزشگاه امیدیه برگزار شده بود، آزاد یوسفی – تدارکات تیم بعثت کرمانشاه به دلیل فحاشی و درگیری و بی نظمی که منجر به اخراج وی شده بود و تکرار تخلفات پس از پایان بازی به ۴ جلسه محرومیت از همراهی تیم و همچنین پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.آرای صادر شده قطعی است.
انتهای پیام

گرد آوری : بازتابها

کانال بازتابها    Baztabha@

این خبر را به اشتراک بگذارید :